Zakończenie zmagań siatkarskich

W sobotę 25.02.2017 r. w hali MOSiR Włodawa została rozegrana ostania kolejka meczy Młodzieżowej Ligi Siatkówki. Po zaciętych meczach nastąpiło podsumowanie i wręczenie pucharów i dyplomów.

W tegorocznej lidze brały udział następujące drużyny: PG „POLESIE” Urszulin, TEAM Korolówka, GROM VICTORIA Wołoskowola, I LO Kościuszko Włodawa, PG Nr 1 Włodawa.

Debiutantem tegorocznej Ligi był mieszany zespół MOSIR Włodawa który w rozgrywkach zajął piąte miejsce.

Ligę wygrała drużyna PG„ POLESIE” Urszulin zdobywając 23 pkt, drugie miejsce zdobyła drużyna TEAM Korolówka 17 pkt, trzecie miejsce przypadło drużynie GROM VICTORIA Wołoskowola 16 pkt.

Od godz.12.00 rozpoczęły się rozgrywki finałowe Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. Do finału awansowały trzy najlepsze drużyny które rywalizowały ze sobą od 4 grudnia 2016 r. Uczestnikami Ligi były drużyny: BUG Hanna, BELFER-GEO-MATT Włodawa, PSP Włodawa, AVIKO Hańsk, Nadleśnictwo Włodawa.

Finalistami zostały drużyny BELFER-GEO-MATT Włodawa z dorobkiem 22 pkt., BUG Hanna z dorobkiem 12 pkt oraz Nadleśnictwo Włodawa z dorobkiem 12 pkt. Turniej finałowy rozegrany został systemem każdy z każdym i tu dopiero zaczęła się prawdziwa „walka” o każdy punkt – mecze po między BUG Hanna, a BELFER-GEO-MATT i Nadleśnictwo Włodawa a BUG Hanna kończyły się tie brekiem (2-1 w setach). Mecz finałowy BELFER-GEO-MATT – Nadleśnictwo Włodawa zakończył się wynikami 25-20 i 31-29 (2-0 w setach) dla Nadleśnictwa i to oni zostali zwycięzcami Ligi Siatkówki Mężczyzn Sezon 2016/2017, drugie miejsce zajęła drużyna BELFER-GEO-MATT, trzecie drużyna BUG Hanna. W przerwie między meczami występował zespól czirliderek prowadzony przez Panią Dorotę Sokołowską nauczycielkę w-f z PG Nr 1 we Włodawie. Dziewczynom bardzo dziękujemy za „ubarwienie” naszych rozgrywek. Nagrody oraz dyplomy wręczali Burmistrz Włodawy Pan Wiesław Muszyński oraz Dyrektor MOSIR-u Pani Teresa Zaleńska – Sak.

Organizatorzy serdecznie dziękują za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Ligi Piłki Siatkowej Panom Józefowi Dudzińskiemu i Rajmundowi Wiśniewskiemu.