Turniej Piłki Nożnej na zakończenie sezonu ORLIK – rozegrany

W dniu 25.11.2012 r. przy ul. Szkolnej 4 odbył się Turniej Mini Piłki Nożnej – zakończenie sezonu na kompleksie boisk „Orliki 2012”, w godzinach między 10.00 a godz.17.45. W Turnieju łącznie wzięło udział 17 drużyn w trzech kat. wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia.Mecze rozegrano systemem każdy z każdym, czas gry 2 × 7 minut, minuta przerwy.  Drużyny, które zajęły trzy pierwsze miejsca otrzymały medale. Turniej sędziowali Pan Stanisław Dąbek oraz Grzegorz Skowroński. Uczestnikom Turnieju zapewniono ciepłą herbatę oraz wodę niegazowaną. Wyłoniono również trzech najlepszych zawodników turnieju, którzy dostali puchary. Szkoła podstawowa – Damian Torbicz Gimnazjum – Damian Wereszczyński Szkoła Średnia – Maciej Żakowski.   Skład drużyn, wyniki … Uczestnikom dziękujemy za udział.