HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „DZIKICH DRUŻYN”

ZAPRASZA SERDECZNIE WSZYSTKIE DZIECI Z ROCZNIKA 2003 I MŁODSZE

DO UDZIAŁU W HALOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

DZIKICH DRUŻYN”

REGULAMIN

CEL ZAWODÓW: – popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci, jako formy aktywnego spędzania czasu wolnego – integracja wśród uczestników

MIEJSCE I TERMIN ZAWODÓW: – Hala sportowa MOSIR we Włodawie ul. Szkolna  12.02.2013 godz. 9.30

UCZESTNICY: – warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie listy zawodników w terminie do 08.02.2013r. do godz. 1200. – w turniejach biorą udział zawodnicy urodzeni w roku 2003 i młodsi. – warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest oświadczenie rodziców lub opiekunów prawnych

USTALENIA SZCZEGÓŁOWE: – każda  drużyna może zgłosić po 6 zawodników – drużyna  powinna mieć swoją nazwę – czas trwania meczu : 2x 5min, przerwa 2 min. – liczba zawodników na boisku: 3 + 1 bramkarz – bramkarz może chwytać piłkę tylko w polu bramkowym z zagrania przeciwnika – „hokejowe” zmiany zawodników – gra bez spalonych – nie obowiązują rzuty rożne – podczas wykonywania stałych fragmentów gry zawodnicy drużyny przeciwnej muszą znajdować się w odległości 3 m od piłki – gra tzw. „wślizgiem” jest zabroniona – wszystkie rzuty wolne są bezpośrednie KARY: – obowiązuje pierwsza kara 1-minutowa, następna 2-minutowa, następnie żółta kartka wraz z wykluczeniem 2-minutowym, następnie czerwona kartka i brak możliwości gry w meczu FORMA: – zawody rozgrywane będą systemem „każdy z każdym” lub „grupowym” (w zależności od liczby drużyn zgłoszonych do turnieju). – wygrywa drużyna z największym dorobkiem punktowym PUNKTACJA: – Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 pkt. a za remis 1 pkt. O kolejności zespołów decyduje kolejno: ilość zdobytych punktów, bezpośredni mecz, bilans bramek, ilość strzelonych bramek, ilość straconych bramek POSTANOWIENIA KOŃCOWE: – za zagubione lub pozostawione rzeczy osobiste podczas turnieju organizator nie ponosi odpowiedzialności. –  każdy zawodnik może występować tylko w jednej drużynie biorącej udział w turnieju – wszelkie sprawy sporne nie objęte regulaminem rozstrzyga organizator – organizator nie ubezpiecza uczestników turnieju ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW!