Relacja z ostatniej kolejki

Tytuł Mistrza zdobyła drużyna BELFER, która w ostatniej kolejce rozgrywek skutecznie odparła ataki drużyny Zakładu Karnego Włodawa. W pierwszym secie drużyna Zakładu Karnego prowadząc 19:14 przegrała seta do 20 pkt. I ten moment zdecydował o zwycięstwie zespołu Belfer, który wykazał się większą wiarą w zwycięstwo. Drugi set był już zdominowany przez zespół Belfra, który przeważał w każdym elemencie gry.   W drugim swoim meczu siatkarze Zakładu Karnego walcząc o zachowanie trzeciego miejsca  w lidze z Państwową Strażą Pożarną również nie błyszczeli i pierwszego seta po zaciętej walce przegrali. Widmo porażki i spadek w ogólnej klasyfikacji na 4 miejsce zmobilizowało zawodników i w kolejnych setach zdecydowanie wygrali do 15 i 12 pkt. zachowując 3 miejsce w lidze. Pozostałe spotkania były również bardzo zacięte mimo, że nie walczono już o miejsca pucharowe. Poniżej kilka fotek z ostatniej kolejki.